Uçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve UçUçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve Uç
Forgot password?

Anadolujet Uçak Bileti

Anadolujet Uçak Bileti

Anadolujet Türkiye havacılık sektörünün kaliteli markalarından biridir. Kuruluşundan bu yana gösterdiği hizmet ile kendini ispatlamış ve bir çok alanda üstünlüğünü sağlamıştır. www.ucakbileti.org web sitemizde Anadolu jet hava yolunun uçak biletlerini sorgulatabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı istediğiniz tarihler aralığında uçak bileti sorgulatabilirsiniz.

Anadolujet uçak bileti satın almak istiyorsanız yani uçuşlarınızı anadolujet firması ile gerçekleştirmek istiyorsanız. Web sitemiz üzerinde bulunan uçak bileti arama formunu kullanabilir ve anadolujet firmasına ait uçak seferlerini listelebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yapacağınız uçak bileti satışı işlemleri 3d security güvenlik sistemi ile korunaklı bir şekilde gerçekleşmektedir. Böylelikle siz değerli müşterilerimize daha güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Bunun yanı sıra web sitemiz üzerinde bulunan müşteri temsilcilerimize ait telefon numaramızı arayarakta anadolujet uçak bileti satın alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize ait telefon numaramız 0850 333 0 848 ‘dir. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kalite standartlarınca kayıt altına alınmaktadır ve uçak bileti satışları mail order yöntemi ile korunaklı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Web sitemiz kuruluşundan bu yana müşterilerine en uygun fiyatlarla uçak bileti bulmayı hedeflemiştir. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde çalışanlarımız sizin için en uygun bileti bulacaklarına emin olabilirsiniz. Anadolujet ile seyahatlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız tek şey bize ulaşmanız.

Anadolujet hakkında kısa bilgi;

AnadoluJet, 23 Nisan 2008 tarihinde geniş halk kitlelerinin ulaşım hizmetinden yararlanmaları amacıyla Türk Hava Yolları ‘nın yeni bir iş modeli ile yapılandırdığı farklı bir ticari markası olarak kurulmuştur. Maliyet avantajlarının bilet ücretlerine yansıtılmasıyla uçakla seyahat daha cazip hale getirilmiştir. Ankara hatlarındaki yolcu sayısı %65 artmış, doluluk oranları %85 seviyelerine gelmiştir. 5 uçakla operasyona başlayan AnadoluJet, ilk yılında 8 uçaklık, 2010 yılının ilk yarısında ise 16 uçaklık bir filoya ulaşmıştır. 2012 ortalarında ise 20 uçakla hizmet vermekteydi.

Başkentin konumuna yakışır şekilde hizmeti tüm Anadolu’ya; cazip ücretlerle güvenli, hızlı ve zamanında uçuşlarla temel ihtiyaç olarak yaygınlaştırmak istenmiştir. Ulaşım ağını günden güne arttırarak hava ulaşımının sektör içindeki yerini daha sağlam bir temele oturtmak istemektedir. Sloganı: “Uçmayan Kalmasın!”