Uçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve UçUçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve Uç
Forgot password?

Atlasjet Uçak Bileti

Atlasjet Uçak Bileti

Atlasjet ile istediğiniz güzergahlar arasında yolculuk yapmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden web sitemiz üzerinden atlasjet uçak bileti satın alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla atlasjet uçak bileti satın almak için web sitemiz üzerinde bulunan uçak bileti arama formunu kullanabilir veya müşteri temsilcilerimize ait 0850 333 0 848 numaralı telefonumuzu arayarak atlasjet uçak bileti satın alabilirsiniz.

 Atlas jet ile bir çok güzergaha hem konforlu hemde daha ucuz fiyatlara seyahat edebilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinde kampanyalarımızı takip etmek için web sitemizde bulunan kampanyalarımız alanını ziyaret edebilirsiniz. Sizde daha rahat ve daha konforlu bir uçak seyahati geçirmek istiyorsanız atlasjet uçak biletinizi hiç vakit kaybetmeden ister sitemizde bulunan uçak bileti arama formunu kullanarak isterseniz 0850 333 0 848 numaralı telefonumuzu arayarak satın alabilirsiniz.

Atlasjet 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasjet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir.Turizm ve havacılık dünyasındaki son makro gelişmelerden sonra IATA üyesi olan ve IOSA tescilini alan Atlasjet, tarifeli havayolu olarak büyümeye ve bu doğrultuda iç ve dış hatlarda tarifeli sefer sayısını %75-80’e çıkarmaya karar vermiştir.

1 Şubat 2006 itibariyle Öger Grubu’nun Atlasjet’te bulunan % 45’lik hissesi devralınmıştır ve Atlasjet Havayolları Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Murat ERSOY getirilmiştir.