Uçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve UçUçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve Uç
Forgot password?

Borajet Uçak Bileti

Borajet Uçak Bileti

Borajet ile seyahatlerinizi gerçekleştirerek uygun fiyatlarla uçak bileti sahibi olabilirsiniz. Çalışma ortaklarımızdan biri olan borajet uçak bileti satın alabilmek için müşteri temsilcilerimize ait 0850 333 0 848 numaralı telefonumuzu arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon görüşmeleri  ile satın alacağınız borajet uçak biletleri mail order yöntemiyle satılmaktadır böylelikle daha güvenli bir alışveriş sağlanmaktadır. Borajet firmasına ait uçak biletini web sitemiz üzerinde bulunan uçak bileti arama formu ile de satın alabilir ve hemen yolculuk planlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz. En uygun fiyatlarla uçak bileti satın alabileceğiniz tek yer olan www.ucakbileti.org siz değerli müşterilerimize keyifli yolculuklar diler.

Borajet, İstanbul merkezli bölgesel hava yolu şirketidir. Küçük stol havaalanlarından küçük gövdeli uçaklar ile büyük havaalanlarına besleyici  uçuşların yapılmasını içeren havayolu taşımacılığı yapan havayolu şirketidir. 22 Nisan 2010 tarihinde T.C. Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık  Genel Müdürlüğünden (SHGM) aldığı ruhsatla Türkiye’de dolmuş uçak taşımacılığı yapacak ilk şirket olmuştur.