Uçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve UçUçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve Uç
Forgot password?

Borajet

Borajet

Sizde seyahatlerinizi Borajet hava yolları ile gerçekleştiriyorsanız doğru yerdesiniz. En uygun fiyatlarla Bora jet uçak bileti satın alabilir ve hemen yolculuğa başlayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden borajet uçak bileti satın alabilmek için sitemizin sol tarafında bulunan uçak bileti arama formunu kullanmanız yeterli olacaktır. İstediğiniz güzergahlarda seçmiş olduğunuz tarih aralıklarına uygun borajet uçak bileti seferlerini müşteri ön izleme ekranından görebilir ve hiç vakit kaybetmeden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 Web sitemiz üzerinden satın alacağınız borajet hava yollarına ait uçak bileti satışı 3d security güvenlik sistemiyle korunaklı bir şekilde gerçekleşmektedir. Böylelikle siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve güvenli bir hizmet sağlamaktayız.

Borajet istanbul merkezli bölgesel bir havayolu şirketidir. Küçük stol hava alanlarından küçük gövdeli uçaklar ile büyük havaalanlarına besleyici uçuşların yapılmasını içeren havayolu taşımacılığı yapan hava yolu şirketidir. 22 Nisan 2010 tarihinde T.C. Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden (SHGM) aldığı ruhsatla Türkiye’de dolmuş uçak taşımacılığı yapacak ilk şirket olmuştur.

Borajet Yurtiçi Uçuş Noktaları

 1. Adana (Şakirpaşa Havalimanı)
 2. Adıyaman (Adıyaman Havalimanı)
 3. Ankara (Esenboğa Uluslararası Havalimanı)
 4. Balıkesir (Edremit Körfez Havaalanı)
 5. Bursa (Bursa Yenişehir Havalimanı)
 6. Çanakkale (Gökçeada Havalimanı)
 7. Diyarbakır (Diyarbakır Havalimanı)
 8. İstanbul (Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı)
 9. Kahramanmaraş (Kahramanmaraş Havalimanı)
 10. Mardin (Mardin Havalimanı)
 11. Muğla (Dalaman Havalimanı)
 12. Muğla (Milas-Bodrum Havalimanı)
 13. Siirt (Siirt Havalimanı)
 14. Şanlıurfa (Şanlıurfa GAP Havalimanı)
 15. Tokat (Tokat Havalimanı)

Hiç vakit kaybetmeden borajet uçak bileti sorgulatıp satın almak için hemen 0850 333 0 848 numaralı telefonumuzu arayın ve müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde borajet uçak biletinizi satın alın.