Uçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve UçUçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve Uç
Forgot password?

Onur Air

Onur Air

Onurair ile yurt içi ve yurt dışı her güzergaha istediğiniz tarih aralıklarında uçak bileti satın alabilirsiniz. Onurair havayolları uçak bileti satın alabilmek için web sitemiz üzerinde bulunan uçak bileti arama formunu kullanabilir ve uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

Yurtiçi bir çok güzergahta uçak bileti bulabileceğiniz Onurair ile sizde konforlu ve hızlı bir yolculuk yapmaya hazırsanız müşteri temsilcilerimize ait olan 0850 333 0 848 numaralı telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır.

Onur Air havayolu şirketi 1992 yılında kurulmuştur. 1992 Mayıs’ından itibaren ilk uçuşlarına başladı. 20 ülkede 80 noktaya, iç hatlarda ise 12 noktaya sefer düzenlemektedir. İlk seferlerine iki adet Airbus A320 kiralayarak başladı. 2003’te düşük ücretli yerel uçuşlara başladı. Onur air yaklaşık olarak yıllık 1.4 milyon yolcu taşımaktadır. Tur 2009 özel yarışmasını 436 puanla 1.sırada tamamlamıştır.

İstanbul merkezli olan Onur Air havayollarından uçak bileti satın almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden hemen bizi arayın.