Uçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve UçUçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve Uç
Forgot password?

Pegasus

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Pegasus Uçak Bileti

Uçak bileti fiyatları, geçmiş zamanlara oranla daha uygun seviyelere gelmiştir. Bu seviyelere gelmesinin sebeplerinden biri ise, hava yolu ile yolcu ve kargo taşıyan şirketlerin artması sonucu rekabet ortamı oluşmuş, bu rekabet ortamı da beraberinde uygun fiyatları getirmiştir. Pegasus uçak bileti fiyatları da bu uygunlukla paralellik göstermektedir.

Hava yolu şirketleri, genel olarak uçağın belirli bir sayıdaki koltuklarını, indirimli olarak satmaktadır. Bu indirimden faydalanmanız için ise, uçuşa uzun bir süre varken planlarınızı tarihlerini kesinleştirmenizdir. Ayrıca erken rezervasyon durumlarında da uygun fiyata bilet sahip olma imkânınız vardır. Ancak internet sitelerinde belirtilen fiyatlar koltuk fiyatlarıdır. Örneğin Pegasus Uçak Bileti fiyatlarını araştırdığınızda, Temmuz ayında (Eylül-Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek uçuşlar için) bilet alırsanız eğer, 49.99liradan başlayan fiyatlar olduğu iddia edilmektedir. Bunun nedeni, uçuş tarihinden 2 ay önce bilet satın alma işlemi yapmış olmanızdır. Bu fiyatlar da genel olarak %15-25 arası değişen koltuk sayıları için geçerlidir. Bu tür fiyatlara her şey dâhildir. Çünkü erken satın alma işlemlerinin avantajlarıdır.

Uçuş tarihi yaklaştığında ise, kampanyalı fiyatlar yükselmekte ve erken satın alma işlemine göre daha pahalıya gelen fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Uçuş tarihi yaklaştığında, uçuş vergileri, uçak yakıt masrafının kişi başına düşen payı ve diğer vergiler. Gibi kalemler eklendiği için Pegasus Uçak Bileti fiyatları artmaktadır. Birçok hava yolu şirketi de benzer şekilde bir yol izlemektedir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]