Uçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve UçUçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve Uç
Forgot password?

Pegasus Uçak Bileti

Pegasus Uçak Bileti

Pegasus Türkiye iç hat seferlerinde oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Ucuz uçak bileti denince ilk akla gelen uçak firmalarından biri olan pegasus ile seyahat etmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden tarafımızdan uçak bileti satın alabilirsiniz. İster yurtiçi ister yurtdışı her güzergahta pegasus uçak bileti satın alabilir ve hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Pegasus uçak bileti satın alabilmek için ister web sitemiz üzerinde bulunan uçak bileti arama formunu kullanabilir isterseniz 0850 333 0 848 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız telefon görüşmelerinde istediğiniz tarih aralığında ki seferleri sorgulatabilir ve size müsait olan tarih aralığında uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Telefon görüşmeleri ile satın alacağınız Pegasus uçak bileti satışı mail order yöntemi ile yapılmaktadır ve kalite standartlarınca konuşmalarınız kayıt altına alınmaktadır. Böylelikle siz değerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sağlamaktayız.

http://www.ucakbileti.org web sitemizde bulunan uçak bileti arama formu ile satın alacağınız pegasus uçak bileti satışı ise 3d securty güvenlik sistemiyle gerçekleşmektedir. Şifreleriniz ve kişisel bilgileriniz şifreli olarak gönderilmektedir.

Pegasus Hava Yolları (Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş.) İstanbul, Türkiye merkezli bir havayolu şirketidir. Havayolu ile yolculuğun herkesin hakkı olduğuna inanan Pegasus, uyguladığı “low cost” ( düşük maliyetli hava yolu) modeli ile misafirlerine uygun fiyatlı, zamanında kalkan ve yeni uçaklarla seyahat etme imkanı sağlamaktadır. Kısa ve orta menzilli hatlarda, noktadan noktaya uygun ücretle ulaşım imkânı sunan, Türkiye’nin öncü düşük maliyetli havayoludur.

www.ucakbileti.org Pegasus ile keyifli yolculuklar diler.