Uçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve UçUçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve Uç
Forgot password?

Sunexpress Uçak Bileti

Sunexpress Uçak Bileti

Sunexpress Antalya merkezli bir havayolu şirketidir ve kuruluşundan bu yana müşterilerine en uygun fiyatlarla seyahat imkanı tanımaktadır. Sunexpress uçak bileti satın almak için sitemizin üst tarafında bulunan 0850 333 0 848 numaralı telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde en uygun fiyatlarla sunexpress uçak bileti satın alabilir ve hemen yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

SunExpress 2010 yılında, Türkiye’de ilk kez Anadolu şehirlerinden Almanya’nın önemli merkezlerine tarifeli direkt uçuşlara başladı. Web sitemiz üzerinden Yurtiçi ve yurtdışı her güzergahta sunexpress uçak bileti sorgulatabilir ve 3d security güvenlik yöntemi ile sunexpress uçak bileti satın alabilirsiniz. Sunexpress uzun yıllardır kendini havacılık sektöründe ispatlamış, kaliteye ve konfora önem veren bir havayolu firması haline gelmiştir.

Sunexpress ile yapacağınız uçak seyahatlerinde çok rahat ve kaliteli bir yolculuk yapacağınıza emin olabilirsiniz. Türkiyenin ve Avrupa’nın bir çok bölgesine uçuş imkanı olan sunexpress ile yeni yerler görmeye ve ziyaretlerinize hiç hız kesmeden devam edebileceksiniz. Satın almak istediğiniz güzergahları istediğiniz tarih aralıklarıyla müşteri temsilcilerimize bildirin ve bütçenize en uygun uçak bileti fiyatlarını öğrenin.

Sunexpress hakkında kısabilgi;

SunExpress Ekim 1989’da kuruldu ve Nisan 1990 tarihinde Antalya’dan Frankfurt, Almanya’ya ilk charter uçuşunu düzenledi. Türk Hava Yolları ve Lufthansa şirketleri tarafından kurulmuştur. 1995 yılında Lufthansa kendi payını Condor Havayolları’na (şimdi Thomas Cook Havayolları) devretti. 2006 yılında Lufthansa eski hisselerini geri aldı. Havayolu şirketinin %50’si Türk Hava Yolları’na %50’si de Lufthansa ya aittir. 2004 yılında 1.35 milyondan fazla yolcu taşımıştır. SunExpress Türkiye’de ISO 9001, ISO 14001, ISO 10002 ve OHSAS 18001 sertifikalarına sahip havayolu şirketidir.