Uçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve UçUçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve Uç
Forgot password?

Türk Havayolları Uçak Bileti

Türk Havayolları Uçak Bileti

Türk hava yolları Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük uçak firmasıdır. Türk havayolları kuruluşundan bu yana gösterdiği çaba ve özveri ile kendini ispatlamış kalitesinden ve güvenilirliğinden hiç ödün vermemiştir.Türk havayolları diğer havayolları ile kıyasla bir çok artıya sahiptir. İstanbulda Sabiha Gökçen ve Atatürk Hava limanlarından yurt içi ve yurt dışı her güzergaha uçak seferleri düzenlemektedir. Konfor ve kalitenin en büyük isimlerinden biri olan Türk havayolları her geçen gün biraz daha büyümekte ve kendini geliştirmektedir.

 Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı ya da kısaca THY, Türkiye’nin ulusal havayolu şirketi yani bayrak taşıyıcısıdır. THY’nin merkezi Atatürk Havalimanı’ndadır. Ayrıca Ankara’da, Esenboğa Uluslararası Havalimanı’nda da bir hub’ı bulunmaktadır. Türk Hava Yolları’nın uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Güney Afrika , Kuzey ve Güney Amerika’ya kadar uzanmaktadır. Borsa İstanbul’da THYAO kodu ile işlem görmektedir. 2011 yılında toplam 32.621.641 yolcusu vardır.

Seyahatlerinizi Türk havayolları ile yapmak istiyorsanız web sitemizde bulunan Türk Havayolları uçak bileti arama formunu kullanarak Türk havayolları thy uçak bileti satın alabileceğiniz gibi sitemizin üst kısımında yer alan müşteri temsilcilerimize ait 0850 333 0 848 numaralı telefonumuzuda arayabilirsiniz. Satın alacağınız uçak biletleri sistemimiz tarafından güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 Web sitemiz üzerinden satın alacağınız Türk havayolları uçak bileti 3d security güvenlik sistemiyle şifreli bir şekilde yapılmaktadır. Telefon görüşmeleri satın alacağınız uçak bileti ise mail order yöntemiyle satılmaktadır ve siz değerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet verebilmek için konuşmalarımız ses kayıt altına alınmaktadır.

Türk havayolları Skytrax’ın 2013 ödüllerine göre Avrupa’nın en iyi havayolu ve Dünya’nın en iyi 9. havayoludur. Ayrıca bunun dışında birçok alanda yüksek dereceler elde etmiştir. Star Alliance üyesi Türk Hava Yolları, şu anda 104 ülkede 198 dış hat ve 40 iç hat olmak üzere 238 noktaya sefer düzenlemektedir. Bu uçuş ağı ile en çok uçuş ağı bulunan hava yolları listesinde dünyada 4. sırada yer almaktadır.