Uçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve UçUçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve Uç
Forgot password?

İzmir – İstanbul

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

İzmir İstanbul Uçak Bileti

Türkiye’ nin sahip olduğu konum itibariyle en fazla önem taşımakta olan iki şehri İstanbul ve İzmir’ dir. Bu iki şehir arasında yapılacak olan gerek tatil, gerekse iş amaçlı seyahatlerde ise, uçak yolculukları daha fazla tercih edilmektedir. Nitekim otobüsle yapılan yolculukların uzun saatler alması, firmaları İzmir İstanbul uçak bileti konusunda çeşitli kampanyalar yapmaya yönlendirmiştir. Bu kampanyalar dâhilinde de bu iki şehir arasında yapılacak olan seyahatler, herhangi bir otobüs ya tren yolculuklarına oranla daha uygun ve cazip bir hal almaya başlamıştır.

İzmir İstanbul uçak bileti satın almadan önce, bu iki şehir arasında yapacağınız yolculukların günü ve saatini de iyi ayarlamanız gerekmektedir. Nitekim satın alacağınız uçak bileti işleminizi en azından bir ay öncesinden gerçekleştirmek, sizlere maddi açıdan büyük avantajlar sağlayacaktır. Tabi bu avantajların yanı sıra, seyahat yapacağınız firmayı da iyi seçmeniz gerekmektedir. Öyle ki, kalitesiz hizmet veren firmanın bilet fiyatları ne kadar ucuz olursa olsun, yapmış olacağınız yolculukların herhangi bir otobüs yolcuğundan hiçbir farkı olmayacaktır.

Uygun Uçak Bileti Satın Alma İşlemleri

İzmir İstanbul uçak bileti satın alma aşamalarında;

  • Uçak bileti alacağınız firmanın hava alanlarına servisi olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Zira şehirlerin dışında olan hava alanlarına taksi ya da başka bir taşıt aracılığıyla gitmek sizlere bir uçak bileti fiyatına mal olabilir.
  • Satın alma işlemleri dâhilinde firmalarla devamlı iletişim halinde olmak.
  • Yukarıda da bahsedildiği gibi önceden alınmış bir biletle, bilet fiyatını yarıya düşürme

gibi detaylara dikkat etmeniz sizlerin seyahatlerinizi daha uygun bir hale dönüştürecektir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]