Uçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve UçUçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve Uç
Forgot password?

Atlasjet Ucuz Uçak Bileti

Atlasjet Ucuz Uçak Bileti

21 farklı uçuş noktasına uçabilen atlasjet ucuz uçak bileti ilk uçuşunu ise 1 haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Yolcusunu en çok seven havayolu sloganıyla  2001 tarihinden bu yana Tüm dünyaya kaliteli hizmet vermek için çabalamaktadır. Diğer hava yollarına göre ucuz uçak bileti satışlarında rakiplerine 2 boy fark atmayıda bugüne kadar sağladı. Şu anda tahmini olarak 15 filoya sahip olan atlasjet firması her gün filosuna biraz daha filo ekleyerek uçuş destinasyonlarını arttırmaya çabalamaktadır. Ticari işletme merkezi olarak istanbulda bulanan firma kendisine gelen övgüleri başarı ile kabul etmektedir.

Yeni politikaları arasında ucuz atlasjet uçak bileti sağlamakla kalmayın. Yolcusunu seven hava yolu firması ile de gönüllere taht kurmayı başardı.

Alıntı : Nisan 2004’e gelindiğinde, Murat Ersoy’un önderliğinde Atlasjet’te yeni bir yapılanmaya gidilmiştir. 14 Haziran 2004’te Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından “İç ve Dış Hatlarda Tarifeli ve Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı” yapmak üzere Atlasjet ruhsatlandırılmış ve 1 Temmuz 2004’ten itibaren iç hatlarda tarifeli seferlerine başlamıştır.

Maksimum uçuş güvenliği sloganı olan teknik ekip uçakları sürekli olarak bakım planlarına göre bakımlarını yapmaktadırlar. JetMil adı altında çıkarttığı kampaya ile müşterileri için bağlılık programı çıkartmıştır. Sahip olduğu bazı uçak çeşitlerinin isimleri şu şekildedir : Airbus A319-100,Airbus A320-200,Airbus A321-100,Airbus A321-200 dır.

Sizlerde böylesine güvenilir firmadan uçak bileti satın almak isterseniz hemen yukarıda bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşınız yada online uçak bileti sorgulama sisteminden ucuz uçak biletinizi online olarak alabilirsiniz.