Uçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve UçUçak Bileti | Bilet Sorgula | Teklif Al ve Uç
Forgot password?

Thy Ucuz Uçak Bileti

 Thy Ucuz Uçak Bileti

Türk havayolları ucuz uçak biletini sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Ayrıca THY Dünyanın en büyük 1. havayolu firması ünvanını taşımaktadır.IATA Kodu : TK ICAO Kodu : THY dir. Uçak filosu 233 olup uçuş noktaları 238 dir. THY önemli kişi listesi ise şunlardır ;Hamdi Topçu (Yönetim Kurulu Başkanı), Prof. Dr. Cemal Şanlı (Yönetim Kurulu Başkan Vekili),Doç. Dr. Temel Kotil (Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi) dir. Türk Havayollarının sloganı ise We are Turkish Airlines, We are Globally Yours dir. Bu slogan ile Dünyaya kafa tutan THY ucuz uçak bileti her zaman 1. sırada olmayı başarmaktadır.

Yolcuları için özel destinasyonlar, özel thy uçak bileti kampanyaları düzenleyen firma 1933 yılında kurulmuş olup en sonra yapılan araştırmada dünyanın 8. Avrupanın ise 1. havayolu firması özelliğini taşımaktadır. AtlasJet yada Pegasus`a göre daha pahalı olmasının nedeni ise bünyesinde çalıştırdığı kişilerin daha yüksek standartlarda çalışanlar olmasıyla birlikte kullandığı uçakların daha kaliteli olmasından kaynaklanmaktır. Bakım presedürlerinde ise her uçuş tan sonra bakım yapılmaktadır. Müşterleri ise bu kaliteden gayet memnundur. Türkiyenin 81 iline uçuş yapmak üzere olduğunu tekrardan hatırlatmak isteriz.

Ucuz türk havayolları uçak bileti veya ucuz uçak bileti THY olarak aranmalarda ise 1. sıradadır. Sizlerde sitemiz üzerinden online check-in işlemi yaptırabileceğiniz gibi bizlere ulaşarak mail order yöntemi ile biletlerinizi satın alabilirsiniz. Uçakların biletini arama formu ile de bu işlemleri yapabilirsiniz.